מרכזייה לעסק - המערכת היעילה ביותר לעסק שלך | נטפון תקשורת
16318
rtl,page-template-default,page,page-id-16318,page-child,parent-pageid-16197,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

מרכזייה לעסק – המערכת היעילה ביותר לעסק שלך

מרכזייה לעסק

בכל ארגון, קטן, בינוני או גדול, בכל מערכת עסקית קיים הצורך להישאר עדכניים ולייעל את הארגון/ העסק כל הזמן. במאמר זה, ניגע בהתייעלות תקשורתית באמצעות התקנת מרכזייה לעסק.

 

מהי מרכזייה לעסק?

 

באם אתם מחפשים פתרון תקשורת אופטימלי, אשר ישלב בתוכו אפליקציות של ניתוב והקלטת שיחות, מערכת קול סנטר, שלוחות מרובות, מקומיות וכאלו מרוחקות גיאוגרפית, המשולבות במכשירי סמארטפון ואנדרואיד, מרכזייה לעסק היא הפתרון עבורכם.

מרכזייה לעסק מולבשת כמו כפפה על הצרכים הספציפיים של העסק שלכם. אין זה חשוב אם אתם חברה ו/או עסק גדול או קטן, המענה המקצועי של חברת נטפון יכסה על כל דרישה ו/או בקשה שלכם, כמו גם, נסייע לכם בהדרכה וליווי מקצועי של הפעלת המרכזייה עד להטמעה מלאה של כלל העובדים והמשתמשים.

 

מרכזייה לעסק – יתרונות

 

  • מרכזייה לעסק מתאימה למגוון רחב של עסקים מתחומים שונים, כאשר לכל אחד מהם ישנו צורך תקשורתי משל עצמו עליו המרכזייה נותנת מענה.
  • מעבר ליתרון הטכנולוגי המשמעותי בעסק עם הטמעת המרכזייה בו, מסייעת מרכזייה לעסק גם בחיסכון בעלויות, כמו גם יעילות פנים וחוץ ארגונית בכל הקשור לזמינות ונגישות תקשורתית בין העסק ללקוחותיו, כמו גם בין העובדים עצמם.
  • מרכזייה לעסק היא בעלת אפשרויות גדילה עתידיות, בהתאם  לאופן הצמיחה והגדילה האירגונית, כך שאין צורך ברכישה חדשה ו/או נוספת כאשר הארגון או העסק שלכם גדל וצומח.
  • מרכזייה לעסק מאפשרת התאמה ללקוחות עסקיים בחתך רחב ומגוון עפ"י צרכיהם העכשוויים  וצרכיהם העתידיים ואבטחת מידע שאינה מתפשרת  מקצה לקצה.

נטפון תקשורת, בעלת ניסיון רב שנים בהקמת מרכזיות לעסקים וארגונים שונים, גופים ממשלתיים ומוניציפליים כאחד, על כל שלבי התהליך.  אנו מתקינים מרכזיות לעסקים בכל הגדלים והסוגים, תוך התאמת פתרונות מיטביים, מדויקים.

נטפון מציעה  ללקוחותיה, מגוון פתרונות תקשורת טכנולוגיים מתקדמים, כל זאת תוך חיסכון גדול בעלויות, שכן, המרכזייה מולבשת על מערכות התקשורת והאינטרנט הקיימות אצלכם ואין צורך להחליפן.

אנו מאמינים כי מרכזייה לעסק מבית נטפון תשפר את יעילות העסק, או הארגון שלכם ועושים את המיטב על מנת להעניק לכם חווית משתמש וחווית שירות ברמה הגבוהה ביותר.

 

קרא עוד: מרכזיית IP | מרכזיה טלפונית למשרד

Call Now Button
צרו איתנו קשר