מרכזייה לעסק - נטפון תקשורת
16222
rtl,page-template-default,page,page-id-16222,page-child,parent-pageid-16197,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

מרכזייה לעסק

מרכזייה לעסק

בימים אלו בעיצומה של המהפכה הטכנולוגית אותה אנו חווים מידי יום ביומו מותירה אותנו לעיתים נפעמים ונדהמים מחדש מעושר הפתרונות וזמינותם של הפיתוחים שכל תחילתם לשפר ולפתח את איכות החיים שלנו בכל הרבדים.

תופעה זו לעיתים מותירה אותנו די מבולבלים ונבוכים "איך זה קשור לזה ? ואיך זה מתחבר עם זה? " ולעיתים קצת "מפחידה" מכמות הידע הגבוהה הנדרשת לעיתים ליישם ולהטמיע את כל היישומים והטכנולוגיה המסועפת.

בעסקים בכל הגדלים ותחומי המסחר השונים ישנה השאיפה והרצון להיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה לרתום ונצל את המשאבים פנים ארגוניים הקיימים לייעולו של העסק.

מרכזייה לעסק הינו הפתרון האידאלי המשלב את כל העולמות ביחידה אחת שמשלבת את עולם הטלפוניה המסורתי העברת קול ע"ג רשת האינטרנט המוכר בשם VOIP, עולם ה-DATA, אבטחת מידע והסייבר, ניתוב שיחות, הקלטת שיחות, מערכות קול סנטר, שלוחות מרוחקות ללא קשר למיקום גיאוגרפי על גבי מכשירי אייפון וכל מכשיר סמארטפון מבוסס אנדרואיד.

כאמור מרכזייה לעסק יכולה וצריכה להוות את ליבת התקשורת של העסק במגוון גדלים ברתימה מלאה של כל המשאבים לצמצום עליות ויעילות אירגונית ולצמיחה ופריסה וניידות גלובלית.

נטפון תקשורת כנציגתה הרשמית בישראל של ענקית הטכנולוגיה היפנית NEC בישראל ניסיון רב שנים בתכנון ייעוץ והקמה של מרכזייה לעסק מכלל הסוגים ובכל הגדלים ובמגוון רחב של פתרונות מרכזיות לעסקים בכל הגדלים ובכול התצורות. החברה שותפה ומובילה בחזון ובהטמעה של מרכזייה לעסק אשר זוכה בפרסים בינלאומיים ע"י ארגון האינטרנט העולמי מסדרות NEC SV9000 ו- NEC 3C מרכזייה לעסק מאפשרת התאמה ללקוחות עסקיים בחתך רחב ומגוון עפ"י צרכיהם העכשוויים  וצרכיהם העתידיים ואבטחת מידע שאינה מתפשרת  מקצה לקצה.

מרכזייה לעסק של NEC מצטיינת ביכולות השרידות גבוהה ומתועדת MTBF גדילה עתידיות בהתאם  לאופן הצמיחה והגדילה האירגונית ממספר שלוחות בודדות ועד למיליון שלוחות במרכזיית I  NEC 3C ועד 6,000,000 פורטים  במרכזייה IP NEC SV9500.

פתרונותינו המוצעים ללקוחותינו הינם מגוונים ,עתידניים וגמישים המאפשרים ללקוח לבחור את מרכזייה לעסק של NEC היא המיטבית ביותר העונה על צרכיו העכשוויים והעתידיים.

מרכזייה לעסק בנוסף גם עוזרת לחסכון כספי בפועל בשימוש ורתימה של מערכות התקשורת, האינטרנט והתשתיות הפיזיות הקיימות ללא צורך בהחלפתן וכפועל יוצא מכך הארגון הינו בעל ממשק אחד אחיד וזהה לכל המשתמשים בטלפון שולחני, אפליקציה וסמארטפון.

בנוסף בעיצומה של המהפכה הטכנולוגית ישנה השאיפה והדרישה בעסקים, לקוחות מוסדיים, מוניציפאליים וממשלתיים להיות תמיד בחזית ובקדמה הטכנולוגית תוך שיתוף ניצול ורתימה של משאבים קיימים בתצורה האפקטיבית והמיטבית המאפשרת ייעול אירגוני, חווית שרות, חווית משתמש,אחוד תשתיות, ניידות חסכון כספי וצמצום בעלויות קבועות חודשיות, ומעל הכול שרידות אמינות ואבטחת מידע שאינה מתפשרת.

פנו אל מוקדי המכירה שלנו 03-9278900 לקבלת סיוע

כל הזכויות שמורות לנטפון תקשורת

Call Now Button
צרו איתנו קשר