מרכזיית IP - נטפון תקשורת
16217
rtl,page-template-default,page,page-id-16217,page-child,parent-pageid-16197,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

מרכזיית IP

מרכזיית IP

בימים אלו בעיצומה של מהפכת האינטרנט וה-DATA וה-VOICE וזו הטכנולוגיה שאותה אנו חווים מידי יום ביומו מותירה אותנו לעיתים נפעמים ונדהמים מחדש מעושר הפתרונות וזמינותם של הפיתוחים שכל תחילתם לשפר  ולפתח את איכות החיים שלנו בכל הרבדים

תופעה זו לעיתים מותירה אותנו די מבולבלים ונבוכים "איך זה קשור לזה ? ואיך מתחבר עם זה?" ולעיתים קצת "מפחידה" מכמות הידע הגבוהה הנדרשת לעיתים ליישם ולהטמיע את כל היישומים והטכנולוגיה המסועפת המבוססת על תשתיות האינטרנט המגוונות.

בעסקים בכל הגדלים ותחומי המסחר השונים ישנה השאיפה והרצון להיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה לרתום ונצל את תשתיות האינטרנט והמשאבים הפנים ארגוניים הקיימים לייעולו של העסק לעיתים קרובות ללא התחשבות במיקום גיאוגרפי כזה או אחר המאפשר ניידות וגמישות ופריסה בכל רחבי הגלובוס.

מרכזיית IP לעסקים הינו הפתרון האידאלי המשלב את כל העולמות ביחידה אחת שמשלבת את עולם הטלפוניה המסורתי, העברת קול ע"ג רשת האינטרנט המוכר בשם VOIP, עולם ה-DATA, אבטחת מידע והסייבר, ניתוב שיחות, הקלטת שיחות, מערכות קול סנטר, שלוחות מרוחקות ללא קשר למיקום גיאוגרפי על גבי מכשירי אייפון וכל  מכשיר סמארטפון מבוסס אנדרואיד.

כאמור מרכזיית IP לעסקים יכולה וצריכה להוות את ליבת התקשורת של העסק במגוון גדלים ברתימה מלאה של כל תשתיות האינטרנט לצמצום עלויות  ויעילות אירגונית.

נטפון תקשורת כנציגתה הרשמית בישראל של ענקית הטכנולוגיה היפנית NEC בישראל ניסיון רב שנים בתכנון ייעוץ והקמה של מרכזיות IP מכול הסוגים ובכל הגדלים ובמגוון רחב של פתרונות של מרכזיות IP הגדלים ובכול התצורות שותפה ומובילה בחזון ובהטמעה במרכזיות IP זוכות פרסים בינלאומיים ע"י ארגון האינטרנט העולמי מסדרות NEC SV9000 ו- NEC 3C  מאפשרות התאמה ללקוחות עסקיים בחתך רחב ומגוון עפ"י צרכיהם העכשוויים וצרכיהם העתידיים ואבטחת מידע שאינה מתפשרת מקצה לקצה.

מרכזיות IP של NEC מצטיינות בשרידות גבוהה MTBF מתועדת ביכולות גדילה עתידיות בהתאם לאופן הצמיחה והגדילה האירגונית ממספר שלוחות בודדות ועד למיליון שלוחות במרכזיית IP  NEC 3C ועד 6,000,000 פורטים  במרכזייה IP NEC SV9500.

פתרונותינו המוצעים ללקוחותינו  הינם מגוונים ,עתידניים וגמישים המאפשרים ללקוח לבחור מרכזיית IP המיטבית ביותר העונה על צרכיו העכשוויים והעתידיים.

השימוש בפתרונותינו מביא לחסכון כספי בפועל בשימוש ורתימה של מערכות התקשורת, האינטרנט והתשתיות הפיזיות הקיימות ללא צורך בהחלפתן וכפועל יוצא מכך הארגון הינו בעל ממשק אחד אחיד וזהה לכל המשתמשים בטלפון שולחני, אפליקציה וסמארטפון.

בנוסף בעיצומה של המהפכה הטכנולוגית ישנה השאיפה והדרישה בעסקים, לקוחות מוסדיים, מוניציפאליים וממשלתיים להיות תמיד בחזית ובקדמה הטכנולוגית תוך שיתוף ניצול ורתימה של משאבים קיימים בתצורה האפקטיבית והמיטבית המאפשרת ייעול אירגוני, חווית שרות, חווית משתמש,אחוד תשתיות , ניידות חסכון כספי וצמצום בעלויות קבועות חודשיות, ומעל הכול שרידות אמינות ואבטחת מידע שאינה מתפשרת.

פנו אל מוקדי המכירה שלנו 03-9278900 לקבלת סיוע

כל הזכויות שמורות לנטפון תקשורת

Call Now Button
צרו איתנו קשר