מרכזיות – ASTERISK- מרכזיית קוד פתוח - נטפון תקשורת
16195
rtl,page-template-default,page,page-id-16195,page-child,parent-pageid-16197,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

מרכזיות – ASTERISK- מרכזיית קוד פתוח

מרכזייה לעסק

בימים אלו בעיצומה של מהפכת האינטרנט DATA,VOICE וה-  STORGEשזו הינה למעשה הטכנולוגיה העולמית המובילה בתחום של מרכזיות קוד פתוח ASTERISK

בעסקים בכל הגדלים ותחומי המסחר השונים אשר ישנה בהם השאיפה והרצון להיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה לרתום ולנצל את תשתיות האינטרנט והמשאבים הפנים ארגוניים הקיימים לייעולו של העסק לעיתים קרובות ללא התחשבות במיקום גיאוגרפי כזה או אחר המאפשר ניידות וגמישות ופריסה  בכל רחבי הגלובוס השימוש במרכזיית ASTERISK מרכזיית קוד פתוח מפחית באופן ניכר ובולט את הצורך הכרוך  ברכישת רישיונות  והוצאות  תפעול  ואחזקה של מרכזיית קוד פתוח- ASTERISK.

מרכזיית ASTERISK לעסקים הינו הפתרון האידאלי המשלב את כל העולמות ביחידה אחת המשלבת את עולם הטלפוניה המסורתי, העברת קול ע"ג רשת האינטרנט המוכר בשם VOIP , עולם ה-DATA , אבטחת מידע והסייבר, ניתוב שיחות, הקלטת שיחות, מערכות קול סנט , שלוחות מרוחקות ללא קשר למיקום גיאוגרפי על גבי מכשירי אייפון וכל מכשיר סמארטפון מבוסס אנדרואיד וללא השקעות ותחזוקה שוטפות וקבועות הנובעות מרכישת מרכזייה או כל מערכת טלפוניה שאינה וירטואלית.

כאמור מרכזייה ענן ASTERISK לעסקים יכולה וצריכה להוות את ליבת התקשורת של העסק במגוון גדלים ברתימה מלאה של כל תשתיות האינטרנט לצמצום עלויות ויעילות אירגונית.

נטפון תקשורת כנציגתה הרשמית בישראל  של ענקית הטכנולוגיה היפנית NEC בישראל ניסיון רב שנים בתכנון ייעוץ והקמה של מרכזיות ענן וירטואליות ASTERISK מכול הסוגים ובכל הגדלים ובמגוון  רחב של פתרונות של מרכזיות ענן וירטואליות בכל הגדלים ובכול התצורות שותפה ומובילה בחזון ובהטמעה במרכזיות ענן וירטואליות המאפשרות התאמה ללקוחות עסקיים בחתך רחב ומגוון עפ"י צרכיהם העכשוויים וצרכיהם העתידיים ואבטחת מידע שאינה מתפשרת מקצה לקצה.

מרכזיות הווירטואליות ASTERISK של נטפון תקשורת מצטיינות בשרידות גבוהה 99.999 UP TIME בשימוש בשרתים FT של NEC ומתאימות לכל עסק שמחפש מרכזייה לעסק ברמה הגבוהה ביותר.

ביכולות גדילה עתידיות בהתאם לאופן הצמיחה והגדילה האירגונית ממספר שלוחות בודדות ועד למיליון שלוחות במרכזיית הענן וירטואלית ASTERISK של נטפון תקשורת ובמגוון רחב ועשיר של מכשירי קצה לניידות מושלמת ועם אפליקציות כגון קול סנטר מערכות מלונאיות ועוד.

פתרונותינו המוצעים ללקוחותינו הינם מגוונים ,עתידניים וגמישים המאפשרים ללקוח לבחור את מרכזיית הענן הווירטואלית המיטבית ביותר העונה על צרכיו העכשוויים והעתידיים. השימוש בפתרונותינו מביא לחסכון כספי בפועל בשימוש ורתימה של מערכות התקשורת, האינטרנט והתשתיות הפיזיות הקיימות ללא צורך בהחלפתן וכפועל יוצא מכך הארגון הינו בעל ממשק אחד אחיד וזהה לכל המשתמשים בטלפון שולחני, אפליקציה וסמארטפון.

בנוסף בעיצומה של המהפכה הטכנולוגית ישנה השאיפה והדרישה בעסקים, לקוחות מוסדיים, מוניציפאליים וממשלתיים להיות תמיד בחזית ובקדמה הטכנולוגית תוך שיתוף ניצול ורתימה של משאבים קיימים בתצורה האפקטיבית והמיטבית המאפשרת ייעול אירגוני, חווית שרות, חווית משתמש,אחוד תשתיות, ניידות חסכון כספי וצמצום בעלויות קבועות חודשיות, ומעל הכול שרידות אמינות ואבטחת מידע שאינה מתפשרת.

פנו אל מוקדי המכירה שלנו 03-9278900 לקבלת סיוע

כל הזכויות שמורות לנטפון תקשורת

Call Now Button
צרו איתנו קשר