מרכזיה טלפונית | רכישת מרכזיה טלפונית | מרכזיה טלפונית לעסקים - נטפון תקשורת
16357
rtl,page-template-default,page,page-id-16357,page-child,parent-pageid-16197,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

מרכזיה טלפונית

מרכזיה טלפונית

מרכזיה טלפונית. פעם, אז, לפני הרבה שנים, הייתה חדר גדול ובו מרכזניות/ים ישובים על כיסא, על ראשיהם אוזנית "מדונה" (עוד לפני שידעו שהיא כזו) או מיקרופון לפניהם. מולם לוח גדול, עמוס בעשרות אם לא מאות חוטים עם מתאמים, ובכל פעם שהתקשר פלוני, וביקש כי המרכזנ/ית יעבירו אותו למספר כזה וכזה, היו הטלפנים שולפים חוט אדום/ ירוק/ צהוב מחור אחד על הלוח, לחור אחר ומאותתים לאדם האמור לקבל את השיחה מצדו השני של הקו.

חזרה לזמן שלנו. לשמחתנו, טכנולוגית התקשורת התקדמה מאד מאז אותם חוטים וחיבורים, והיום מרכזיה טלפונית היא מרכז תקשורת דיגיטלי לכל עסק, מפעל, משרד ונוכל לראותן בכל מקום כמעט.

מרכזיה טלפונית- העתיד כבר כאן

איך בדיוק התקדמנו ומהי בעצם מרכזיה טלפונית כיום?

הטכנולוגיה בתחום התקשורת פרצה ופורצת בכל יום מחסומים וגבולות, וכיום, ניתן לבצע פעולות כמו תקשורת בינ"ל, תקשורת וידאו, שיחות וועידה, חיבורים לסמארטפונים ועוד, בלחיצת כפתור וכמעט ללא עלויות. מרכזיה טלפונית כיום, היא מוצר תקשורת בסיסי, בכל עסק בו ישנה כמות עובדים מרובה, הפרוסה על פני משרד/ מפעל  רחב ידיים, סניפים בארץ או בעולם. מרכזיה טלפונית מייעלת את אופן העבודה ומאפשרת לבעל העסק למנף את מחלקת שירות הלקוחות ו/או המכירות שלו, ע"י מענה מיידי וחוסך המתנה ללקוחותיו, כמו גם הזדמנות לזמינות ונגישות לכולם, תוך חיסכון בעלויות בסעיף התקשורת והטלפוניה.

מה חשוב לדעת בטרם בוחרים מרכזיה טלפונית?

מתוך הנחה כי לקוחות אינם מעורים בתחום התקשורת והטלפוניה, חברת נטפון תקשורת תופרת עבורכם את המרכזייה הטלפונית המתאימה לכם בדיוק. בפגישה שלנו, נעלה על הכתב את כל הצרכים והדרישות שלכם, נציע פתרונות מלאים ומתאימים. לכם.

לא לכל העסקים צורך תקשורת זהה, אם ישנו צורך החשוב לעסק בתחום המזון, כך יהיה צורך שונה למשרד עו"ד למשל. לכן, את המרכזייה הטלפונית שלכם, מומלץ לרכוש מחברה מנוסה ובעלת ידע בתחום, אשר תדייק את הצורך התקשורתי שלכם, תוך מתן מענה מלא המבוסס על אופיו הספציפי של העסק שלכם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קרא גם על: מרכזיות | מרכזיות לעסקים

Call Now Button
צרו איתנו קשר