שרת פקסים - נטפון תקשורת
16425
rtl,page-template-default,page,page-id-16425,page-child,parent-pageid-16197,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

שרת פקסים

פקסימיליה. מילה "עתיקה" אמנם, אך תופתעו לשמוע כי הפקס עושה קאמבק ובענק! נוכל לראות את מכשירי הפקס בעיקר אצל חברות העוסקות בחוזים שונים וניירת רשמית שיש לחתום עליה באופן פיזי. מכשירי הפקס המיושנים שהיו פעם בכל משרד, הפכו כיום למכשירים טכנולוגיים מתקדמים במיוחד, בעלי תכונות רבות, אשר חוסכות שילוב מכשירי תקשורת או טלפוניה אחרים. למכשיר טכנולוגי ומתקדם שכזה, קוראים- שרת פקסים.

מהו שרת פקסים?

שרת פקסים הוא שרת אשר משולבים בו חומרה ותוכנה. משולבות בו כמה פונקציות עיקריות:

  • מודם-פקס.
  • חיבור לקו טלפון וחיבור לאינטרנט.
  • שליחה וקבלה של פקסים באמצעות הרשת האינטרנטית.

שרת פקסים חוסך לכם כסף וזמן בעסק!

עובדה רווחת היא, כי בעסקים המבוססים בעיקר על חוזים וחתימה על ניירת משפטית כזו או אחרת, כמו בנקים, משרדי ממשלה, עיריות, רשויות מקומיות, ועוד, ישנו שימוש אינטנסיבי במכשיר הפקס, כך ניתן לראות תורים ארוכים ליד המכשיר, תקלות חוזרות ונשנות עקב שימוש מרובה ומתמשך, ובנוסף על כל אלו, נשמע צלצול מחריש אוזניים ברחבי המשרד. לא כך הייתם רוצים לייעל את העסק שלכם, וכאן נכנס לתמונה- שרת פקסים. כל עסק המעוניין לחסוך כסף וזמן והפקס הינו מכשיר משמעותי בתפקוד שוטף של העסק, חייב להכיר את שרת הפקסים. אז איך זה עובד?

שרת פקסים בעבודה.

לפתרון מידי ויעיל ביותר עבור המצבים אשר תוארו, שרת פקסים נותן מענה מיטבי, באופנים הבאים:

  • אין צורך לנטוש את עמדת העבודה, אלא ניתן לשלוח ולקבל פקס ישירות לעמדה.
  • ניתן לשלוח כמות גדולה של פקסים ושרת הפקסים ינהל את אופן האחסון והשליחה עפ"י סדר/ דחיפות (תלוי הקשר הגדרה מותאמת)
  • חסכון בנייר ודיו עבור טונר הפקסימיליה- הקבצים נשלחים כקובץ דיגיטלי ואין צורך להדפיסם אלא עפ"י צורך.
  • תיוק וגיבוי- היות והקבצים המתקבלים הינם דיגיטליים, ניתן לגבות אותם בקלות רבה כך שכל מנהל או עובד הזקוק לפקס המגובה, יוכל לשלוף אותו מתיקיית האחסון המתאימה.

חיסכון משמעותי נרשם בעלויות התקשורת והטלפוניה בעסק כאשר מחברים את שרת הפקסים, שכן הטכנולוגיה מולבשת על רשת האינטרנט כך שכל חברה או עסק, קטנים או גדולים יכולים להיעזר בשרת פקסים להוזלת עלויות ולהתייעלות העסק.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

Call Now Button
צרו איתנו קשר