מרכזיות IP לעסקים | רכישת מרכזיות IP לעסקים בהתאמה אישית - נטפון תקשורת
16350
rtl,page-template-default,page,page-id-16350,page-child,parent-pageid-16197,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

מרכזיות IP לעסקים

מרכזיות IP לעסקים

מתוך המגוון העצום של מרכזיות הזמינות בשוק, בולטת באיכותה וייחודה, מרכזיות IP לעסקים.

כיום, כל עסק המכבד את עצמו מעוניין בפתרונות תקשורת מהירים, יעילים וחסכוניים ועל מנת להשיג את המטרות הללו, מומלץ לרכוש מרכזיות IP לעסקים. אך בטרם רכישה, הבה נתכנס ונבין, מהי אותה מרכזייה ומה עליכם לעשות על מנת להתאימה לצרכי העסק שלכם.

מרכזיות IP לעסקים – מידע נוסף

עולם התקשורת המודרני מתקדם כל הזמן, עסקים מבצעים פעולות עסקיות שוטפות, שיווק ומכירה ועוד, בכל רחבי העולם בלחיצת כפתור קטנה, בין אם באמצעות תקשורת וידאו VOIP או תקשורת מסורתית באמצעות הטלפון. הטכנולוגיה הזמינה לנו כיום, מאפשרת למרכזיות IP לעסקים, קטנים, בינוניים וגדולים, להיות אידאלית לפתרונות התקשורת הנחוצים לכם, כמו למשל:

-ניתוב שיחות.

-מס' שלוחות בלתי מוגבל.

-הקלטת שיחות.

-ארכיון שיחות.

-חיוג מתוך ה- outlook

-תא קולי- קבלת הודעות קוליות למייל.

-פקס- אין צורך במכשיר פקס כבד ומגושם שתופס מקום נכבד במשרד, את הפקסים תוכלו לקבל ישירות למייל ואף לשלוח פקס בחזרה באותו האופן.

-מערכות call center מומלץ למוקדי מכירות טלפוניים.

-שלוחות משרדיות רחוקות בארץ ובעולם (גם לאלו העובדים מהבית).

-תקשורת מרכזייה באמצעות מכשירי אייפון/ סמארטפון מבוסס אנדרואיד.

ועוד.

מרכזיות IP לעסקים – שאלו את המומחים

נטפון תקשורת היא הנציגה של ענקית הטכנולוגיה היפנית NEC בארץ. לנו הידע והניסיון רב השנים בתכנון ייעוץ והקמה של כל סוגי המרכזיות, כמו גם, מרכזיות IP לעסקים. אנו נסייע לכם לבחור את המרכזייה המתאימה לצרכים הספציפיים שלכם, כמו גם אלו העתידיים, תוך מתן דגש על צמצום עלויות ויעילות עבודה בעסק ולא פחות חשוב בעידן שלנו כיום, אבטחת מידע ברמה גבוהה ביותר.

נדגיש כי השימוש במרכזיות IP לעסקים משולב תשתיות התקשורת הפיזיות הקיימות בעסק, כך שעל מנת להתקין את המרכזייה אין צורך בהחלפתן כלל, אלא ביצוע התאמה בלבד, כך שמתקבל ממשק אחיד לכל העובדים, בין אם בטלפון שולחני או סלולרי. אנו בנטפון תקשורת, עושים את המיטב עבורכם, תוך ניצול מקסימלי של משאבים הקיימים בעסק באופן אפקטיבי, כזה המביא להתייעלות ארגונית, רוחבית, חווית שירות וזמינות.

 

קרא גם על: מרכזייה בענן | מרכזיה

לפרטים נוספים על מרכזיות IP לעסקים, מידע ייעוץ ומכירה פנו אלינו: מוקד המכירות שלנו 03-9278900

 

Call Now Button
צרו איתנו קשר